Yörük Halısı Yıkama

Yörük halısı yıkama yörük halısının özelliklerini en iyi şekilde bilinen ve ona özgün yıkama alanını oluşturabilen firmamız tarafından itinayla gerçekleştirilir. Titiz yıkama sağlamanın yanı sıra halıya nazikçe ve doğru bir işlem uygulanarak yerine getirilir. Yörük Halısı modelleri, diğer bilindik halılara göre oldukça farklı ipliklerden oluşmaktadır. Var olan özel yapısı her türlü şekilde yıkmaya uygun değildir. Bu şekilde uygulamaya alındığında halının zarar görmesi durumu oluşabilir. Bu sebeple halıyı çok iyi tanımak ve yıkama talimatlarına en özel şekilde yıkamak gerekmektedir. Etkili bir yıkama işlemini yerine getirirken en başta doğru yıkama sıcaklığı ayarlanmalıdır. Akabinde halı yüzeyine uygun hassas fırçalar kullanılmalı ve doğru hareketler eşliğinde yıkama başlamalıdır. Yine yıkama şampuanı seçiminde de olabildiğince seçici davranılması gerekiyor.

Yörük halı yıkama fiyatları
Yörük halı yıkama fiyatları, diğer klasik halı fiyatlarından biraz daha farklı olmaktadır. Ücret olarak standartların biraz üzerinde olmaktadır. Bu sebeple hassas ve doğru işlemlere maruz kalmakta ve diğer yıkama işlemlerine göre daha fazla işlem gerektirmektir. Sarf elden yıkama emeğinin daha fazla ve özel olması yıkama ücretlerinin de farklı olmasını ortaya çıkartmaktadır. Yörük Halısı Yıkama fiyatları firmamız bünyesinde bu şekilde şekillenmektedir. Halınızın sahip olduğu özel metrekareler de yine fiyatların değişmesine büyük etki sağlamaktadır.

Antik yörük halı yıkama hizmetimiz
Antik yörük halı yıkama işlemi çok özel bir yıkama tekniği ile gerçekleşmektedir. Halının çok eski tarihlerde üretilmiş olmazı nazik bir yıkamanın gerçekleşmesini gerekli kılmaktadır. Bu sebepler daha uzun sürede yıkama işlemi gerçekleşebilmekte ve kurutma işlemleri sırasında da hiçbir zarara uğramayacak biçimde detaylı davranılması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sumak Halı Kilim Yıkama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halını Yıkat - Hemen Ara
Scroll to Top