Hakkımızda

Turuncu halı yıkama adıyla uzun yıllardır sektördeki yerini almakta olan firmamız, etkili hizmetleri ile yakından tanınan bir işletmedir. Sahip olduğu ayrıcalıkları ile müşterilerinin taleplerini en hızlı şekilde sağlar. Yıkama konusunda oluşturduğumuz donanımlı alt yapımız içerisinde en gelişmiş yıkama cihazlar, deneyimli personeller ve sağlıklı temizleme ürünleri bulunuyor.

Halı yıkama hizmetlerinden tutunda yorgan, battaniye, yatak ve perde gibi farklı türden ev tekstil ürünlerinin yıkama işlemleri itinayla gerçekleştirilir. Yıkama işlemleri sırasında ürünlerin yıkama talimatlarına dikkat edilerek her bir işlem devreye alınmaktadır. Kişilerin şahsi yaşam alanlarında bulunan ürünlerin yanı sıra, özel kurum ve kuruluşlardaki yıkama taleplerini de yerine getirmekteyiz. Kapsamlı ve profesyonel hizmetlerimiz sayesinde eğelen taleplerin her birini zaman kaybetmeden yerine getirmekteyiz.

Yerinde yıkama hizmetlerimizin arasında bulunan koltuk yıkama, yatak yıkama ve benzer çalışmaların her birini sektörde yıllar öncesinde hayata geçirmiş firmaların başında gelmekteyiz. İlklere imza atan çalışmalarımız ile önce müşteri memnuniyetini kazanabilmeyi amaç ediniyoruz. İlkeli duruşumuz ve yıkama işlemleri sırasında titizlikle seçtiğimiz yıkama ürünlerini sizlerin sağlığını ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz. Bu saye yaşam alanlarınızda temizliği ve hijyenik yapısı ile yedine kullanımlarınıza hazır hale getiriyoruz.

Farklı türden oluşan ve inatçı lekelerin ortadan kaldırılması konusunda iddialı bir şekilde sektördeki yerimizi alıyoruz. Temizlik kokan ışıl ışıl halılar, yorganlar ve battaniyeler için sizlerde sektörün öncü firması konumuna gelen Turuncu Halı Yıkama firmamızdan profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Halını Yıkat - Hemen Ara
Scroll to Top