Step Halı Yıkama

Step halı yıkama işlemlerimizde bu özel halının uzun tüy yapısına uygun bir yıkama ortaya çıkarılır. Tüylerin zarar görmesini engellerken derin diplere kadar özenle inilerek toz ve partiküllerden temizlenmesi sağlanmaktadır. Etkili bir temizlik işlemini ortaya çıkarabilmek amacıyla firmamızı Step Halı Yıkama yöntemlerini hayata geçirmektedir.

Step halı yıkama fiyatları
Step halı yıkama fiyatları olarak yıkaması kolay olan halılara nazaran bir miktar daha yüksek fiyat tarifesiyle ortaya çıkabilmektedir. Tüylü ve uzun tüylü halılarda özel yıkama aparatları gerebilmekte buna özel bir ek ayarlama yapılması ihtiyacı oluşmaktadır. Bu sebeple fiyat olarak ortaya çıkan ekstra zaman ve emek karşılığında bu tarz bir durum oluşmaktadır. Zahmetin fazla olacağı bu halı türünde fiyatlarında biraz değişkenlik göstermesi normal bir durum olmaktadır.

Step marka halı yıkama Hizmetimiz
Markasından ziyade model olarak özellikleri step olan halıları büyük bir titizlik içerisinde yıkıyoruz. Bazen müşterilerimizden gelen step marka halı yıkama talepleri karşısında halının türüne uygun bir yıkama yapıldığını açıklıyoruz. Etkili tekniklerimiz ile gerçekleştirilen yıkamalar sonucunda herhangi bir step halı yıkama şikâyet oluşmadan işimizi tamamlıyoruz. Baştan sona özel yıkama talimatlarına bir bir uyulmaktadır.

Müşterilimizin bin bir emekle aldığı ya da çok değer vermekte olduğu halılarınız bizlere emanet etmekte olduğu sürelerde endi eşyalarımız gibi muhafaza ederek yıkamaya tabi tutuyoruz. Sizlerin memnuniyetini yerine getirirken halı yıkama makinalarının bakım ve onarım işlemlerini sürekli olarak gözden geçiriyoruz. Severek ve memnuniyet içerisinde teknik personellerimizce bahsedilen dürenin sonunda teslimat işlemlerini sağlıyoruz. İtinayla yıkanmış tertemiz halılar için sizlerden ve çevremizdekilerden özel bir beğeni alabilmeyi amaç ediniyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sumak Halı Kilim Yıkama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halını Yıkat - Hemen Ara
Scroll to Top