Abdurrahmangazi Mahallesi Güvercinli Sokak No: 7 Sancaktepe
0216 621 54 54

  Yorgan Yıkama

  Yorgan yıkama konusunda çok fazla deneyimi üzerinde taşımakta olan firmamız, köklü geçmişi ile işini büyük bir ustalıkla yerine getirmektedir. Müşterilerimizin farklı tipe sahip yorganlarını itinayla yıkar ve kurutarak teslim ederiz. Mis gibi kokan ve labildiğince temiz yorganlar için hiç düşünmeden firmamızdan destek alabilirsiniz. Değerli eşyalarınız büyük hassasiyet içerisinde koruyor, hijyenik koşullarda bakteri oluşumuna maruz kalmadan hızlıca temizleyerek adreslerinize teslim ediyoruz. Sıklıkla kullanılan ve bu yüzden sıklıkla kirlenmekte olan yorganlarınızı en özle biçimde temiz hale getiriyoruz.

  Yorgan yıkama fiyatları
  Yorgan yıkama fiyatları anlamında sektördeki en özel fiyatları sunuyor karşılığında en kaliteli yıkama şeklini hayata geçiriyoruz. Eşyalarınıza verdiğimiz önemle hiçbir problem yaşanmadan uzun yıllardan bu yana varlığımızı sürdürüyoruz. Firmamız için en önemli olan yıllardır aynı müşterilerimiz ile çalışıyor olmamızdır. Buda müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetten memnun olduklarının en belirgin göstergesi olmaktadır. İlk günkü aşkla ve sizlere verdiğimiz güvenle yorgan yıkama sektöründe çeşitli türden yorganların yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz

  Yorgan yıkama nasıl yapılır?
  Yorgan yıkama nasıl yapılır, bunun en iyi göstergesini oluşturan hizmetimiz tertemiz yorganlar sizlere sunduğumuzda kolayca ortaya çıkmaktadır. Başlı başına bir alan oluşturduğumuz bu yıkama hizmeti için özel geliştirilmiş cihazlarımızı devreye sokmaktayız. Yıkama sonucunda sürpriz ile karşılaşmamanız için işimizle ilgili tüm önlemleri daha en baştan beri alıyoruz. Sizlerin memnuniyetini kazanabilmek için büyük bir ekip ile tüm gün yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halı yıkama gibi farklı işlemleri özverili olarak yürütüyoruz.

  Bir önceki yazımız olan Stor Perde Yıkama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Halını Yıkat - Hemen Ara